Aşkından Yansın Tutuşsun Büyüsü

Kurutulmuş nar çiçeği, kime büyü yapılacaksa, onun adının yazıldığı bir kağıda sarıldıktan sonra ipek iplikle yedi düğüm vurulup bağlanır (üç kat katlanabilir büyüklükte olmalı muşamba). Ortaya çıkan kalınca çıkın, biri kadının (alta gelen) diğeri erkeğin (üste gelen) adı yazılı iki düz taşın arasına konarak iyice bastırılır. Çiçekler ezilir, kağıda; kağıt ezilir muşambaya yapışır. Günde 360 kez olmak üzere 3 gün boyunca Kur’andan bir ayet okunup büyü yapılan kişinin evine doğru üfürülür, büyünün neden yapıldığı söylenip tanrıya yakarılır. sonra ”Cin” suresi okunup onlardan yardım istenir. Bu işlemden sonra muska ıssız bir yerde ıslanmayacak durumda, iki taşın arasına yada büyük bir kayanın çatlağına sokulur. Üç gece yedişer gün ara ile büyü yapılan kişinin evinin etrafında dokuzar kez dolaşılır, ”Ya Gayyur” denir. 40 gün içinde büyünün etkisi görülür. Büyü yapılan kişi nar çiçeği gibi kızarır, iki taşın arasında kalmış gibi ezilir, büyüyü yapana karşı büyük bir aşk ile yanıp tutuşur.

İstek olduktan sonra muskanın koyulduğu yerden alınıp yakılması, yakılırkende ”Ya Gaffar” diye 7 kez seslice göğe bakıp söylenmesi gerekir. Gaffar aapçada bağışlayıcıdır, Allah’tan bu büyüyü yaptıüı için bağışlanmak ister. Sebebi islama göre nar kutsaldır, taneleri peygamberin teridir. Bu nedenle nar çiçeği dinin yasakladığı büyü işlerinde kullanılmaz, kullanan büyük suç işlemiş sayılır. Bu yüzden bu büyüyü her hoca, her cinci yapmaz.

Arananlar:aşkımdan yansın büyüsü,benim için yansın tutuşsun duası,aşkımdan yanıp tutuşsun,ipek iplikle yapılan büyü,aşkımdan yanıp tutuşsun büyüsü,cin suresiyle etkili celp,içi yansın büyüsü,aşkımdan yansın tutuşsun,askimdan yansin tutuşsun duasi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir